Ім’я совєтського військовика і діяча комуністичної партії СРСР Ковпака прибрано з назви комунального закладу культури «Котелевський селищний будинок культури ім. С.А. Ковпака» Котелевської селищної ради. Відтепер згідно з рішенням Котелевської ради цей заклад культури має назву «Котелевський селищний будинок культури». Про це повідомив ініціатор перейменування, представник Українського інституту національної пам’яті в Полтавській області Олег Пустовгар.
«Рiшенням шiстдесят третьої ceciї Котелевської селищної ради за № 424З «Про змiну найменування, мiсцезнаходження комунального закладу культури «Котелевський селищний будинок культури ім. С.А. Ковпака Котелевської селищної ради» комунальний заклад перейменовано на «Котелевський селищний будинок культури» Котелевської селищної ради», – говориться у офіційній відповіді Олегу Пустовгару з Котелевської громади.
Ковпак Сидір– особа, яка обіймали керівні посади в органах влади СРСР та збройних формуваннях Союзу Радянських Соціалістичних Республік. Із 1919 р. член ВКП(б), у 1917-19 рр. Ковпак зі зброєю в руках виступив проти незалежності України: брав участь у боях проти армії Української Держави та загонів вільного козацтва. У 1930-х закінчив спецшколу сталінського ОГПУ. З 1937 р. очолює совєтський окупаційний виконком м. Путивль. Учасник численних боїв проти загонів Української повстанської армії (УПА), яка виборювала незалежність України у боях як проти червоних окупантів з армії Сталіна, так і проти коричневих-з армії Гітлера. З 1944 р. Сидір Ковпак-депутат Верховної Ради УРСР, з 1947 р. по 1967 р. – заступник керівника Президії ВР УРСР. Член ЦК КП(б)У в 1942-1943 та 1949-1967 роках. Брав активну участь у розшуку та репресіях проти антирадянських діячів.
«Нагадаю, що рішенням Полтавської міськради у Полтаві вулицю Ковпака перейменовано на Героїв ОУН. Розпорядженням Полтавської ОВА у м. Горішні Плавні вул. Ковпака перейменовано на пошану діяча ОУН, воїна УПА, політв’язня, одного із організаторів Кенгірського повстання Омеляна Суничука. У Києві демонтували погруддя Ковпаку в парку Слави. Ім’я Ковпака прибрано з публічного простору усіх сіл і міст Полтавської області, окрім Котелевської громади. Депутати Котелевщини прибрали ім’я комуністичного, бездуховного безбожника з назви будинку культури, бо де українська культура, а де Ковпак? Більшовизм намагався вбити українську культуру так само як зараз це прагне путінська росія. Усунення імені Сидора Ковпака з назви Котелевського будинку культури – перший вагомий крок із мінімізації у громаді совєтського культу цього діяча СРСР. Цей культ має прояви у пам’ятниках, меморіальних дошках, назвах вулиць Котелевського краю, також опорного закладу Котелевська гімназія №1 імені С.А. Ковпака Котелевської селищної ради, парку-памʼятки садово-паркового мистецтва №П-131 «Ковпаківський», – прокоментував подію Олег Пустовгар.