Українська громада Гайльбронна брала участь у мітингу проти правих – люди вийшли в суботу на вулиці щоб висловити свій протест проти ультраправої партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD) і підтримати демократію. Для нас, українців, важливо, що партія виступає проти допомоги Україні і так голосує в Бундестазі. Її депутати відвідують москву.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_ed65a215.jpg)
Пропри поривчастий вітер, дощ, ніхто не збирався розходитись. Досить велику відстань пройшли протестанти від стадіону, до центру.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.28_d187350e.jpg)
Демонстранти тримали плакати з написами «Фашизм не є альтернативою» і «Немає місця нацистам», вигукували гасла.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_051d67a3.jpg)
Було багато молоді.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_9aa172f4.jpg)
На Гармоні, де було заплавновано виступи демократів, проводили свій мітинг “праві”, коли побачили кількість мітингуючих проти них, згорнулися і забралися геть.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_94a5ccd9.jpg)
Протест проти ультраправих удався.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_245d5063.jpg)
Такі багатолюдні протести пройшли усією Німеччиною.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/whatsapp-image-2024-03-24-at-06.39.29_a0038fef.jpg)