Громадськість закликає Куліченка підтримати перейменування вулиць

Увагу міського голови звертають на те, що тривалий час у місті саботується прийняття рішення щодо перейменування вулиць Косіора, Чубаря і Постишева – визнаних винними в організації Голодомору 1932-1933 років – геноциду українців. Ігнорування цього питання, звернень громадських та політичних організацій, вважають автори листа, призводить до соціальної напруги у Дніпропетровську.

Керівники низки громадських організацій просять міського голову на сесії 29 лютого підтримати проект рішення, розроблений фахівцями ГоловАПУ, управління внутрішньої політики міської ради, який передбачає повернення вулиці Косіора її історичної назви – Бульварна, найменування вул. Чубаря на честь останнього дніпровського лоцмана, відомого краєзнавця і діяча культури Григорія Омельченка, а вул. Постишева – імені двічі героя Радянського Союзу льотчика Олексія Попкова.

«Сподіваємося, що наш рідний Дніпропетровськ нарешті почне очищуватися від спадку тоталітарного режиму, зокрема від імен одіозних осіб, визнаних винними рішенням українського суду, як це вже робиться владою інших українських міст: Харкова, Черкас, Києва, Олевська Житомирської області та ін.», – йдеться у зверненні. Під ним підписалися громадські організації ГРАД, «Українська національна громада», «Самозахист підприємців», асоціація «Наш дім», «Білокнижник», творче об’єднання «Вертеп» та інші.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа