Екскурсії “Місцями Революції Гідності” у червні від Музею Майдану

Запрошуємо на перші літні екскурсії “Місцями Революції Гідності” та розповідаємо коли та які маршрути будуть у червні.
Традиційно екскурсій проходитимуть середмістям столиці. Разом з гідом Музею Майдану Вікторією Бойко ви пройдете вулицями, на яких у 2013-2014 вирував найбільший протест в історії сучасної України за демократичні цінності та європейське майбутнє.
Дізнатися більше про події Революцію Гідності, які змінили історію країни, та феномен Майдану можна буде у будні та вихідні:
6 та 20 червня (четвер) о 16:00 – “Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”
Старт маршруту біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)

Локації: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського.

15 та 29 червня (субота) об 11:00 – “Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”
Старт маршруту на Михайлівській площі (біля банера про Героїв Небесної Сотні)
Локації:
Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.

Участь безкоштовна.

Зареєструватися можна тут: https://forms.gle/
(у формі реєстрації доступні всі дати екскурсій у червні)

Більше інформації щодо екскурсійних маршрутів за тел. +38 096 2842 807.

Детальніше про маршрути

Місцями Революції Гідності. Хроніка подій”
15 та 29 червня  екскурсія за маршрутом “Хроніка подій” розпочнеться біля Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Маршрут екскурсії пролягає вулицею Михайлівською через майдан Незалежності до алеї Героїв Небесної Сотні, де вшануємо пам’ять полеглих майданівців. Ідучи за цим маршрутом, разом згадаємо головні події Революції Гідності та історії учасників протесту.

Дорогою відвідаємо Будинок профспілок, де був Штаб національного спротиву. Тут у просторі Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану побачимо оригінальні речі майданівців та зможемо переглянути світлини й відеохроніку подій.

Скориставшись технологією доповненої реальності, ви зможете побачити, який вигляд мали наметове містечко, барикади та “Йолка”. Для цього треба буде сканувати QR-коди на стендах музейного проєкту “Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам’яток Майдану”, які розміщено вздовж маршруту. 

Початок екскурсій об 11:00
Збір на Михайлівській площі (біля банера про Героїв Небесної Сотні)

Локації маршруту: Михайлівська площа – Михайлівський собор – майдан Незалежності – Будинок профспілок – вулиця Хрещатик – алея Героїв Небесної Сотні – Дзвін Гідності.

Місцями Революції Гідності. Ініціативи Майдану”
6 та 20 червня екскурсія за маршрутом “Ініціативи Майдану” розпочнеться біля будівлі КМДА. 

Ідучи Хрещатиком до вулиці Михайла Грушевського, ви дізнаєтеся про внутрішнє облаштування наметового містечка та побут протестувальників: про те, що готували на кухнях Майдану, де лікувалися протестувальники та як обороняли “Територію Гідності”.

Окрім того, розповімо більше про ініціативи майданівців, в межах яких протестувальники творили, навчали, допомагали, лікували та підтримували життя наметового містечка. 

Оживити” наметовий табір та барикади на Хрещатику ви зможете за допомогою музейного проєкту “Територія Гідності у доповненій реальності: музеєфікація пам’яток Майдану”, його стенди розміщено на екскурсійному маршруті. 

Початок екскурсії о 16:00
Збір біля КМДА (вул. Хрещатик, 36)

Локації маршруту: Київська міська державна адміністрація – вулиця Хрещатик – майдан Незалежності – Будинок профспілок – Європейська площа – вулиця Михайла Грушевського.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа