Дрогобицька громада зустріла полеглого Героя – Василя Повханича

Сьогодні Дрогобицька громада зустріла мужнього воїна та патріота – мешканця села Верхні Гаї Василя Повханича, який віддав життя за рідну країну. Днями воїну виповнилось 34 роки.

Василь з серпня 2023 року стояв на захисті України. Виконував бойові завдання як стрілець, помічник гранатометника у складі 1 механізованого відділення 3 механізованого взводу 2 механізованої роти вч А0296. Вісім місяців воїн безперервно перебував на нульових позиціях фронту.

На жаль, під час мінометного обстрілу 29 травня 2024 року, поблизу села Діброва Сєверодонецького району Луганської області, Василь загинув.

З рідних у полеглого воїна залишились мама, двоє братів, які також захищали Україну, молодша сестра та дівчина.

Рідні, близькі та побратими назавжди запам’ятають Василя, як справедливого та відданого Героя. Він завжди висловлював свою думку та ніколи не боявся правди. Завжди був опорою для мами та рідних. Завжди допомагав побратимам та попри небезпеку, одним із перших поривався забирати полеглих та поранених з поля бою.

Сьогодні траурний конвой з тілом полеглого Героя привезли до рідної громади. Зустріч відбулась на перехресті Героїв, де зібрались рідні, близькі, бойові побратими та керівництво Дрогобицької громади. Під супроводом священнослужителів тут провели спільну молитву та вклонились подвигу Героя, який віддав за рідну країну найдорожче, що мав – власне життя.

З перехрестя конвой з тілом захисника попрямував до села Верхні Гаї, до рідного дому полеглого, де провели чин парастасу.

Чин похорону проводять в церкві Пресвятої Трійці в селі Верхні Гаї. Тіло полеглого захисника знайде вічний спочинок на кладовищі в селі Верхні Гаї.

Вічна пам’ять Герою!

Дрогобицька міська рада

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа