Добове зведення Оперативного командування “Південь” на ранок 10 грудня

south

В зоні відповідальності Сил оборони півдня ворог продовжує зміцнення фортифікаційного обладнання позицій та підтягування резервів. Веде спостереження за діями Сил оборони на правобережжі та не припиняє тиснути артилерійськими обстрілами, активно застосовує дрони.
🔘В той же час ознак формування наступальних угруповань не виявлено.
🟡Сили оборони надалі утримують позиції на лівобережжі Дніпра. Продовжують завдавати вогневого ураження противнику.
🛳 У морі 3 бойових кораблі ворожого недофлоту, з них 2 у Чорному та 1 у Азовському морях.
Ракетоносії заведені в пункти базування.
☄️ Протягом доби (з 7.00 до 7.00) противник наніс авіаційний удар із застосуванням 1 авіаційної керованої ракети “X-59” в напрямку Кривого Рогу. Силами ППО ракету знищено у повітрі. Уламками збитої ракети пошкоджено будівлі на території одного з підприємств.
Люди не постраждали.
⚡️ За минулу добу окупанти здійснили 12 обстрілів населених пунктів. По Херсону вдарили щонайменше 7 разів. Обстріляні також Велетенське, Токарівка, Зимівник на Херсонщині, Очаків та Солончаки на Миколаївщині.
Внаслідок злочинних дій ворога поранено 3 цивільні особи. Пошкоджено 2 багатоповерхівки, 2 адміністративні будівлі, близько десятка приватних будинків, заклад харчування, гараж та цивільні автомобілі.
⚠️ Продовжуючи тероризувати цивільне населення правобережжя, ворог наніс удари із застосуванням 3 FPV-дронів та скинув з БпЛА різних модифікацій 8 осколкових боєприпасів по населених пунктах Золота Балка, Берислав, Гаврилівка, Новоберислав. Внаслідок скидання ворожих осколкових боєприпасів, в місті Берислав загинула 1 цивільна особа, ще одна – дістала поранення. Пошкоджено приватний будинок.

Оперативне командування “Південь”/Operational Command “South”

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа