![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік народився в 1975 році в Калінінградській області. У 1979 році сім’я повернулася в Україну, в місто Рівне. Навчався в 12-й школі. У 1999 році Володимир проходив військову службу. Коли ж розпочалося повномасштабне вторгнення, чоловік долучився до лав ЗСУ, з січня 2023 року. Служив у Дніпропетровській, Донецькій, Харківській областях на передових позиціях. На жаль, 48-річний молодший сержант Володимир Легкий загинув 19 лютого 2024 року на Харківщині під час виконання бойового завдання із захисту України.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/anatolij-krot.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік народився у 1973 році, проживав у селі Труди Степанської громади. Мужньо захищав суверенітет України на Херсонському напрямку. На жаль, військовий помер під час виконання завдання на бойовому посту. У Героя залишились дружина на четверо дітей.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/vitalij-gron.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Службу у Збройних Силах України проходив на посаді стрільця стрілецького відділення. На жаль, Герой загинув 19 березня під час виконання бойового завдання на Луганщині.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/volodymyr-stanislavchuk.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
На жаль, солдат Збройних Сил України загинув 21 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в Донецькій області.
![](https://ukrpohliad.org/wp-content/uploads/2024/03/myhajlo-bezkorovajnyj.jpg)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Чоловік із сім’єю переселився у Радивилівську тергромаду з Харківщини, у село Підзамче. Був мобілізований у квітні 2023 року. Службу у Збройних Силах України проходив на посаді командира відділення протитанкових ракетних комплексів роти вогневої підтримки. На жаль, захисник загинув 5 березня 2024 року під час виконання бойового завдання в районі Донецької області.
Щирі співчуття рідним і близьким! Вічна та світла пам’ять Воїнам!