До Небесного війська доєдналися чотири воїни з Рівненщини

До Небесного війська доєдналися чотири воїни з Рівненщини – Юрій Груздєв з Дядьковицької громади, Денис Ціось з Острозької, дубенчанин Сергій Алєксєєнко та Вадим Погожельський з Каноницької громади.
🕯️Юрій Груздєв, 1990 року народження, жив у селі Дядьковичі. На службі до останнього подиху був вірним військовій присязі та своїй країні. На жаль, старший солдат, старший оператор протитанкових ракетних комплексів загинув 14 червня на Донецькому напрямку.
В захисника залишилася дружина та маленька дитина. Поховали воїна на малій батьківщині – у селищі Демидівка Дубенського району.
🕯️Сергій Алєксєєнко народився 28 грудня 1986 року. Дубенчанин, працював у місцевому відділенні Укрпошти, на заводі гумово-технічних виробів. Сержант Збройних Сил України. Чоловік був учасником бойових дій, брав участь в АТО, а з початком повномасштабної війни знову став до лав ЗСУ. Служив на посаді начальника апаратної відділення мобільних засобів вузла зв’язку. На жаль, життя захисника раптово обірвалося 17 червня.
🕯️Чергова сумна звістка у Каноницькій громаді – На щиті додому повернувся житель села Каноничі Вадим Погожельський. Півтора року стрілець-снайпер боронив рідну землю у складі 1 єгерського відділення 1 єгерського взводу 9 єгерської роти 3 єгерського батальйону на Покровському напрямку. Воїн отримав важке поранення, планував після госпіталю у відпустку, але не встиг…
🕯️Прощалися із загиблим воїном і на Острожчині. Мешканець Острога Денис Ціось народився у росії. Навчався в Острозькому ліцеї №1. Потім продовжив навчання в місцевому ВПУ, де отримав спеціальність слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій автотранспортних засобів. Проходив строкову військову службу в м. Київ. Працював на станції технічного обслуговування в Рівному. У 2014 році мобілізований до лав Збройних Сил України, був учасником АТО. Через рік продовжив військову службу за контрактом. Одружений, мав трьох неповнолітніх дітей. 7 червня під час виконання бойового завдання в Харківській області 36-річний захисник загинув.
Вічна слава українським воїнам! Щирі співчуття рідним загиблих!

Рівненська обласна державна адміністрація

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа