Діти зі Стрийщини та Яворівщини передали на фронт понад 1,5 тисячі окопних свічок 26-01-2024 08:20 Новини Діти зі Стрийщини та Яворівщини передали на фронт понад 1,5 тисячі окопних свічок Щоденно такі свічки молодь виготовляює у Народному домі села Глиниці. Лише за минулий тиждень вони відправили на передову близько 300 одиниць. Також виготовленням окопних свічок і розпалювачів займаються діти з села Тернопілля. Загалом обидві громади передали вже понад 1,5 тисячі свічок та 1,9 тисячі розпалювачів. Львівська обласна державна адміністрація