DeepState: агресори захопили половину Сіверська

Російські окупаційні війська контролюють половину міста Сіверськ у Донецькій області.

Про це ввечері 8 грудня повідомили аналітики українського проєкту DeepState.

Водночас українські сили тримають оборону та знищують ворожу піхоту, яка просочується у місто.

«Противник продовжує затягувати свою піхоту в місто і наразі ситуація розгортається не найкращим чином, адже Сіверськ потроху переходить до рук ворога», – йдеться у повідомленні.

Також для пропаганди росіяни намагаються розмістити свої прапори у місті, щоб заявити про контроль над усім населеним пунктом.

«За попередніми даними, половина населеного пункту знаходиться під контролем ворога, а рубежем для стримування кацапні є річка Бахмутка», – повідомляє DeepState.

Водночас, за даними аналітиків, ворожа піхота поодиноко фіксувалася вже за Сіверськом в зонах відповідальності суміжних бригад.

Генштаб у ранковому зведенні 9 грудня повідомив про бої довкола Сіверська на Слов’янському напрямку. За їхніми даними противник минулої доби сім разів атакував позиції Сил оборони у районах Ямполя, Серебрянки, Дронівки та Федорівки.

Захоплення Сіверська, бої довкола якого тривають вже не перший місяць, відкриє для російських окупаційних військ дорогу на Слов’янськ та Краматорськ.

Джерело

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа