ДБР завершило розслідування щодо організаторів та членів злочинної організації з Дніпра, які на наркотиках заробляли понад 1 млн грн щомісяця

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо організаторів та членів злочинної організації, які масово збували психотропні речовини у місті Дніпро. За місяць ділки заробляли понад 1 млн гривень.

Обвинувальний акт скеровано до суду.

Організував потужну злочинну організацію мешканець обласного центру. До банди наркоторговців він залучив навіть свою власну дружину, а також місцевих правоохоронців.

Під виглядом комерції організатор взяв у оренду нежитлове приміщення, де обладнали СТО та автомобільну мийку. Додатково також зробили спеціальну замасковану від сторонніх очей кімнату, у якій і продавали наркозалежним зілля. В основному це був метамфетамін. За додаткову плату в цій кімнаті можна було також і споживати куплений товар.

Правоохоронці, серед яких були й посадовці, допомагали організатору порадами, а також обіцяли прикрити його у разі форс-мажорних обставин. Для цього вони «зливали інформацію» про заплановані спецоперації по боротьбі з наркозлочинністю.

У червні 2023 року ДБР у взаємодії з Нацполіцєю та СБ України викрили та блокували роботу всієї банди.

Під час слідчих дій у замаскованій кімнаті вилучено готівку, 51 сліп-пакет з метамфетаміном, електронні ваги, чорнові записи, мобільні телефони, банківські картки.

14 осіб, серед яких організатори та 7 вже колишніх правоохоронців обвинувачуються у створенні, керівництві злочинною організацією, а також участь у ній, незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні та збуті психотропних речовин, організації та утриманні місць для незаконного вживання, психотропних речовин (ч.ч. 1, 2, 3 ст. 255, ч.ч. 2, 3, 5 ст. 27, ч. 4 ст. 28, ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 317 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 13 років з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво здійснює Дніпропетровська обласна прокуратура.

Отримано з поштової розсилки ДБР

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа