ДБР розслідує виявлення необлікованих мікросхем вартістю у понад 65 мільйонів гривень у військовій частині на Житомирщині

мікросхеми

Працівники ДБР розпочали досудове розслідування за фактом виявлення надлишкового військового майна в одній з військових частин Житомирщини.

Під час внутрішнього аудиту співробітники Міністерства оборони виявили там блоки та плати засобів зв’язку із вмістом дорогоцінних металів, які не перебували на балансі підрозділу. Їх орієнтовна вартість становить близько 65 млн грн.

Зокрема, за даними Міноборони, у ході перевірки у двох гаражах на території військової частини було знайдено блоки з необлікованими мікросхемами з вмістом дорогоцінних металів: 28 кілограмів золота; 60 кілограмів срібла; 590 грамів металів платинової групи.

Результати аудиту були передані ДБР для вивчення підстав зняття мікросхем з балансу та їх подальшого зберігання на території військової частини.

Наразі проводяться першочергові слідчі дії для встановлення всіх обставин кримінального правопорушення та перевіряється можлива причетність до нього посадовців частини.

Попередня кваліфікація правопорушення: викрадення, привласнення, військового майна або заволодіння ним шляхом шахрайства, вчинені в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 410 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Центрального регіону.

Отримано з поштової розсилки ДБР

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа