CNN: у США заявили про «загрозу нацбезпеці» через РФ

Очільник Комітету з питань розвідки Палати представників Конгресу Майк Тернер надав для ознайомлення всім членам Конгресу розвідувальну інформацію про “серйозну загрозу національній безпеці” – джерела стверджують, що загроза пов’язана з рф.

Про це пише CNN. 

Так, у середу Тернер надіслав своїм колегам по Конгресу лист, в якому зазначив, що йдеться про термінове питання “щодо дестабілізуючого іноземного військового потенціалу”.

Одне з джерел телеканалу, яке бачило розвіддані, зазначило, що “насправді йдеться про дестабілізуючий російський потенціал, який викликає велике занепокоєння, про який нам нещодавно стало відомо”.

У листі Тернер зазначив, що 13 лютого Комітет з питань розвідки Палати представників проголосував за надання певної інформації для ознайомлення законодавцям. 

За його словами, конгресмени мають час для ознайомлення з нею між середою і п’ятницею.

Тернер також закликав президента Джо Байдена розсекретити “всю інформацію, що стосується цієї загрози”.

Радник з питань національної безпеки Джейк Салліван заявив, що він особисто зв’язався з провідними законодавцями з комітетів з питань національної безпеки до того, як Тернер публічно попередив про “серйозну загрозу національній безпеці”.

За словами Саллівана, він запланував брифінг для членів Палати представників “великої вісімки” (вісім лідерів Конгресу, які отримують інформацію з секретних питань розвідки) на завтра.

Він підкреслив, що адміністрація Байдена “пішла далі і більш творчо, більш стратегічно підійшла до розсекречення розвідданих в національних інтересах Сполучених Штатів, ніж будь-яка інша адміністрація в історії”.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа