Чергова спроба ― москва активізувала кампанію дискредитації України на Близькому Сході

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: держава-агресор росія активізувала дезінформаційну кампанію проти нашої держави на Близькому Сході.

Завдання чергової гібридної операції кремля:

  • виправдати загарбницьку війну;
  • дискредитувати Україну та держави Заходу;
  • нав’язати неприйнятні умови переговорів;
  • поліпшити власне становище у регіоні;

а також ― домогтись зменшення економічного і політичного тиску, якого москва зазнає через агресію та вчинення воєнних злочинів.

Для досягнення вказаних цілей росія посилено використовує свою агентурну мережу, засоби пропаганди та дипломатичні представництва.

Так, працівники російського посольства у Єгипті отримали вказівки з кремля  провести низку зустрічей під дипломатичним прикриттям для поширення дезінформації про війну та здійснення вербувальних заходів.

Також у межах операції росіяни розсилають до посольств інших держав у Каїрі пропагандистські матеріали, у яких виправдовують ведення війни проти України.

Йдеться, зокрема, про два папірці під назвами: “О роли Запада в конфликте на Украине” та “О ситуации вокруг Украины”.

У вказаних матеріалах подано путінську версію історії України з моменту краху радянського союзу, а терористична агресивна росія представлена як жертва.

Ключова ідея, яку просуває кремль на Близькому Сході ― безальтернативність нав’язаного ним сценарію завершення війни.

Він включає позбавлення України військової допомоги з боку Заходу, припинення бойових дій Силами безпеки і оборони нашої держави, збереження москвою контролю над окупованими українськими територіями та інші нісенітниці на кшталт “вічного позаблокового статусу”, “денацифікації” та “демілітаризації”.

gur.gov.ua

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа