Буковина: замість навчання в школі незаконне переправлення осіб через кордон

На ділянці відповідальності Чернівецького прикордонного загону організатори незаконного переправлення осіб через державний кордон продовжують залучати до протиправної діяльності неповнолітніх осіб. При цьому самі намагаються залишитись «в тіні».
🕵️‍♀️Так, днями прикордонні оперативники здобули інформацію про підготовку порушення державного кордону групою осіб. П’ятеро чоловіків через месенджер домовились з головним організатором схеми про переправлення до Румунії за грошову винагороду від 6 до 7 тисяч євро з людини.
🚕🚗У визначений час четверо помічників організатора зустріли «клієнтів» на двох автомобілях. Схема була наступна: двоє везуть до певного місця, а ще двоє потім ведуть до лінії державного кордону.
🏃🏃‍♂️Під час затримання порушники намагались втекти, однак їм це не вдалося. За результатами подальшого розбору прикордонники з’ясували, що двом провідникам лише по 15 років, а ще одному, який був за кермом одного з автомобілів, 17 років.
👨‍👩‍👦‍👦Неповнолітніх порушників передано батькам. Стосовно повнолітнього провідника до правоохоронних органів направлені повідомлення за статтею 332 Кримінального кодексу України «Незаконне переправлення осіб через державний кордон України» та статтею 304 Кримінального кодексу України «Втягнення неповнолітніх у злочинну діяльність».
👮Відносно решти порушників складені матеріали за статтею 185-10 та частиною 2 статті 204-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Тривають заходи щодо встановлення місця знаходження головного організатора протиправної схеми.

Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа