Будинок ректорки Харківського НУ ім. Каразіна зруйновано російським ударом

Одна з російських авіабомб 5 травня влучила у подвір’я приватного будинку Тетяни Кагановської, ректорки Харківського національного університету ім. Каразіна. Кагановська не постраждала. Будинок зруйновано. 

«Дійсно, сьогодні, у світлий день Великодня, зруйновано і мій будинок…», — написала у Facebook 5 травня Тетяна Кагановська.  

Наслідки удару у приватному секторі в Шевченківському районі кореспондент «МедіаПорта» бачив 5 травня. На місці Тетяна Кагановська розповіла, що усередині був охоронець, якого контузило від удару. Коли стався обстріл, ректорка підходила до будинку і бачила, як бомба влучила в її дім. На її ділянці значно зруйновані щонайменше дві двоповерхові будівлі. 

«Вони хочуть побачити мене зламаною, але не буде такого», — прокоментувала Кагановська дії російського агресора. 

Підтримати Тетяну Кагановську на місце обстрілу приїхали її колеги. 

«Друзі, безмежно вдячна всім за теплі слова підтримки! Вони вчергове доводять, що ми єдині і нас не зламати! А це означає, що Перемога буде за нами!… Ми з рідними живі і здорові. Все інше — другорядне. Бережіть себе і близьких!» — написала Кагановська у Facebook.

Під російські обстріли неодноразово потрапляли будівлі університету ім. Каразіна — корпуси вишу, гуртожитки, спорткомплекси. Серед працівників та випускників вишу — захисники України, які боронять державу на фронті та віддали за неї життя. В інтерв’ю Тетяна Кагановська розповідала, як пережила початок повномасштабної війни: «Чому саме таке рішення [залишитися у Харкові]? У мене навіть думок інших не було. Всі були здивовані, тому що, по-перше, жінка, у мене троє дітей. Всі думали, що я поїду. І це було велике здивування, коли всі зрозуміли, що я на місці. І всі почали якось заспокоюватись».

Джерело: mediaport

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа