Біля кордону на Вінниччині прикордонники затримали зрадника-дезертира

Прикордонники Могилів-Подільського загону, реалізуючи оперативну інформацію, затримали неподалік державного кордону військовослужбовця-втікача.

Під час перевірки його мобільного телефону було виявлено телеграм-бот, через який зловмисник спілкувався з російським куратором. Перебуваючи в зоні бойових дій на Донеччині, 39-річний дніпрянин «зливав» інформацію про переміщення підрозділів ЗСУ, а також їх забезпеченість технікою та боєприпасами.

Зрадник самовільно залишив військову частину та планував незаконно потрапити до Придністровського регіону Молдови, що перебуває під контролем Росії. Аби не привертати до себе уваги, прямував у військовому однострої.  При собі у нього не було жодних документів, що свідчили б про законність перебування поза межами підрозділу.

Тож, план втечі не вдався завдяки пильності вартових кордону.

Зловмисника передано представникам УСБУ У Вінницькій області. Наразі йому повідомили про підозру за ч. 2 ст. 111 КК України «Державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану»  та обрано міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Триває розслідування.

Державна прикордонна служба України

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа