Батьки полеглих воїнів здійснили сходження на гору Маківку

За ініціативи Департаменту військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ батьки і матері полеглих воїнів здійснили сходження на одну з вершин Українських Карпат — г. Маківку, місце перемоги Українських Січових Стрільців над московським військом у Першій світовій війні.

В акції взяли участь матусі й татусі загиблих воїнів із різних областей України. Духовно-психологічний супровід групи здійснював військовий капелан о. Ростислав Височан.

На Меморіальному військовому цвинтарі Українських січових стрільців, що на вершині Маківки, сильні духом батьки спільно з о. Ростиславом помолилися панахиду за всіма полеглими Героями України та подякували Богові за можливість здійснити таку важливу для них мандрівку, яка вже не вперше допомагає їм відчути та пережити присутність їхніх синів.

«Ваші діти, яких ви виховали справжніми воїнами, є нащадками героїв минулих поколінь, чию пам’ять ми вшановуємо на цій горі. Вони продовжили славний подвиг у відважній боротьбі з незмінним ворогом українського народу», — звернувся до учасників сходження о. Ростислав.

У межах зустрічі для родин було проведено майстер-клас із гончарства та ліплення з глини. Також програма охоплювала спільні Божественні Літургії, панахиди, відпочинок та дружнє коло спілкування.

Батьки Героїв висловили вдячність організаторам події та одні одним за пережиті враження і домовилися в майбутньому творити традицію сходження на нові вершини.

Акція вже четвертий рік поспіль організовується Департаментом військового капеланства Патріаршої курії УГКЦ в рамках зцілення моральних травм членів родин загиблих.

Пресцентр Департаменту військового капеланства ПК УГКЦ
Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа