Байден в посланні до Конґресу США: Україна може зупинити Путіна, якщо ми її підтримаємо

Байден під час виступу в Конґресі

Президент Джо Байден, заявив, що «демократія зазнає нападу» в Сполучених Штатах і за кордоном, і закликав законодавців схвалити військову допомогу Україні.

Про це він сказав у своєму виступі у Конґресі зі щорічним посланням про стан справ у країні

«За кордоном путін вторгнувся в Україну і сіє хаос по всій Європі та за її межами. Якщо хтось у цій залі думає, що путін зупиниться на Україні, запевняю вас, він цього не зробить. Але Україна може зупинити путіна, якщо ми підтримаємо її, надамо зброю, необхідну їй для захисту.

Це все, що просить Україна. Вони не просять американських солдатів. Насправді американських солдатів в Україні немає. І я сповнений рішучості, щоб так і залишалося. Але зараз допомогу Україні блокують ті, хто хоче, щоб ми пішли від свого лідерства у світі», – сказав Байден.

Він також розкритикував свого головного суперника, колишнього президента Дональда Трампа, за «схиляння перед російським лідером».

«Мій попередник, колишній президент-республіканець, каже путіну: «Роби все, що хочеш». Колишній американський президент дійсно сказав це, схиляючись перед російським лідером. Це обурливо. Це небезпечно. Це неприйнятно», – заявив президент.

Він наголосив: якщо США перестануть підтримувати Україну, це поставить її під загрозу.

Велику частину промови Джо Байден присвятив питанням економіки. За словами президента, їхня економіка є найсильнішою у світі. Він також згадав про Ізраїль, запевнив у підтримці, привітав Швецію зі вступом до НАТО. 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа