Антикорупційна прокуратура вважає найвідповіднішим місцем для Насірова – СІЗО

SAPСпеціалізована антикорупційна прокуратура буде клопотати про обрання тримання під вартою Голови Державної фіскальної служби та відсторонення його від посади.

Вчора, 2 березня 2017 року детективи НАБУ на виконання доручення прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вручили повідомлення про підозру Голові Державної фіскальної служби України Роману Насірову. Він підозрюється у вчиненні злочину передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України (зловживання службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки).

Назар Холодницький, заступник Генерального прокурора України, керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури: “Розслідування “газової справи” Онищенка вимагає встановлення та притягнення до відповідальності всіх учасників схеми незаконного збагачення, а передусім його організаторів та бенефіціарів — голову ДФС вже допитували в рамках цього провадження. Оперативним шляхом нам стало відомо про можливий виїзд підозрюваного за кордон, а також існувала ймовірність знищення доказів, тому прокурором вчора було прийнято рішення про проведення низки невідкладних процесуальних дій. Як тільки розпочалися слідчі дії вчора вдень, голова Державної фіскальної служби миттєво опинився на лікуванні в Феофанії. Враховуючи можливості підозрюваного протидіяти слідству і любов до втеч за кордон учасників “газової справи” ми будемо клопотати в суді про обрання Роману Насірову запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою та вимагати його відсторонення від посади. Наразі детективами НАБУ за дорученням процесуального керівника готуються відповідні клопотання до суду”.

Слідство вважає, що Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров протягом 2015 – 2016 років, діючи в інтересах народного депутата України Олександра Онищенка, особисто прийняв низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення податкового боргу та зобов’язань ТОВ «Фірма «Хас», ТОВ «Карпатнадраінвест», ТОВ «Надра Геоцентр».

Ці рішення були прийняті ним з порушенням визначеної законом процедури, а саме за відсутності належного обгрунтування та законних підстав, що спричинило державі підтверджену висновком експерта шкоду близько 2 млрд гривен.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа