Анонс: Прем’єра стрічки режисера Крістіана Зайделя «The Heavenly Hundred of Maidan Square (Nebesna Sotnya)»

Прем’єра стрічки

відомого німецького продюсера та режисера

Крістіана Зайделя

«The Heavenly Hundred of Maidan Square (Nebesna Sotnya)»

20 лютого, п’ятниця, 19:30

Київ, кінотеатр «Кінопанорама», вул. Шота Руствелі, 19

Контакти організатора у Києві:

Оля Сєргєєва: [email protected]  тел. 095 634 58 74

 

 

The Heavenly Hundred of Maidan Square

(Nebesna Sotnya)

 

Документальний фільм тривалістю 90 хв. розповідає про долі людей, які були вбиті на Майдані у Києві, а також про долі та відчуття їхніх вдів, дітей, батьків, родичів та друзів. У стрічці згадані ключові події, що відбувались на Майдані у період з листопада 2013-го по лютий 2014-го, передана атмосфера Майдану під час протестів, моторошність терору, побиттів, викрадень та убивств, жахливі дні штурму та розстрілів, оплакування жертв та свідчення людей, що вижили. Зйомки фільму відбувались у Києві та області, у Львові та області, а також у Мюнхені.

Робота над фільмом почалась спонтанно. Крістіан Зайдель приїхав до Києва з метою побачити Майдан і, глибоко зворушений трагедіює, що сталась, атмосферою і виглядом площі, почав своєю малою камерою знімати барикади, свічки, квіти та людей. Автор був вражений високим рівнем пропаганди, яка є у західних мас-медіа, коли на власні очі побачив, що українська реальність не така, як її показують пропагандисти.

Цією стрічкою режисер дає свою дуже особисту відповідь на питання, яке  ставили люди під час його неодноразових візитів до України на початку 2014 року: «Чому від Заходу немає особливої уваги до того, що відбулось у нашій країні?». Крістіан Зайдель передає у фільмі своє бачення того, що сталось на Майдані, своє враження від подій, і в першу чергу хоче привернути більшу увагу світу до України та долі її громадян. Режисер використовує поняття «точки неповернення» у скелелазінні як метафору ескалації подій на Майдані. Коли попереду невідомість, але повертати назад значно небезпечніше, аніж лізти вгору, коли повертати назад уже просто неможна.

У фільмі викладені історії та портрети родичів та нареченої Богдана Сольчаника (м. Старий Самбір, Львівщина), брата, друзів та дочки Юрія Вербицького (м. Львів), вдови та доньки Сергія Шаповала (м. Київ), сім’ї Віктора Швеця (с. Гатне, Київщина), вдови та 5-річної доньки Олександра Царька (м. Васильків, Київщина), а також інших убитих та поранених.

Від кінця лютого 2015-го відбудуться покази та обговорення у країнах Європи (у Лондоні, Відні, Берліні та інших містах). Згідно з бажанням автора фільм не транслюватиметься на телебаченні чи з комерційною метою аж поки не відбудуться масштабні покази та обговорення по всьому світу. Також будуть зроблені версії фільму із субтитрами різними мовами включаючи російську.

 

 

 

 

Про автора

 

Крістіан Зайдель – відомий німецький продюсер, письменник та режисер. Автор книг-бестселерів «Gewinnen ohne zu kämpfen» (Без боротьби перемагати), «Die Frau in mir» (Жінка в мені). Найважливіші роботи автора у кінематографі: міжнародний художній фільм «The Biographer — The Secret Life of Princess Di» (режисер Філіп Савіль),  який розповідає про протиріччя між іміджем та реальністю на прикладі життя принцеси Діани, серія фільмів Sound on Film (BBC 2), що отримувала міжнародні нагороди і під час роботи над якою Крістіан співпрацював із культовим режисером Ніколасом Роегом (Nicolas Roeg), музикантом рок-гурту Portishead Адріаном Атлі (Adrian Utley), а також з Клаудією Шифер, що зіграла роль у фільмі «The Sound».

 

Команда

 

Режисер: Christian Seidel (Крістіан Зайдель)

Продюсери: Christian Seidel (Крістіан Зайдель), Thomas Vacek (Томас Вацек), у співпраці з Олександром Рябчуком (Alexandr Rhyabchuk)

Монтаж: Denny Tkach (Денис Ткач)

Оператори: Christian Seidel (Крістіан Зайдель), Сергій Таран (Sergei Taran),

2nd Unit Kyiv: керівник Ян Шепель (Directed by Yan Schepel); Команда:

Олександр Ільченко (Aleksander Ilchenko), Олександр Чупринський (Aleksander Chuprinskii), Danil Tusov

Польове дослідження: Олена Рогленко (Elena Rohlenko), Галина Гевків (Halyna Hevkiv), Інна Костюк (Inna Kostiuk), Юля Волошина (Julia Voloschina)

Постпродакшин: Олена Рохленко (Elena Rohlenko), Ростислав Немировський (Rostislav Nemirovski), Оксана Кузьменко (Oksana Kuzmenko), Viktoriia Ivashchyk

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа