Агресор нахабно обстрілює українське прикордоння

news_20221025_101501_1666682101

Учора, 24 жовтня, російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської областей.

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів та ствольної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Великописарівська, Шалигинська, Середино-Будська і Краснопільська громади Сумщини та Городнянська громада Чернігівщини.

Зранку ворог накрив мінометним вогнем Городнянську громаду з району населеного пункту чорноземний городок – пролунало 5 вибухів.

Пізніше, окупанти обстріляли мінометами Середино-Будську громаду з боку російського села грудська, зафіксовано 7 вибухів.

Шалигинську громаду ворог двічі атакував зі ствольної артилерії, 26 снарядів прилетіло з району ворожого населеного пункту городище.

Після обіду рашисти з російського населеного пункту козинка накрили територію Великописарівської громади зі 122-мм ствольної артилерії, пролунало з десяток вибухів від розривів снарядів.

Надвечір окупанти обстріляли територію Краснопільської громад з міномету, нараховано три прихода. Вогонь вівся з російського населеного пункту в’язове.

news_20221025_101442_1666682082

Крім цього, загарбники з російського населеного пункту безимено обстріляли територію Золочівської громади Харківської області, що на межі з Сумщиною, зі 120-мм мінометів. Нараховано з пів десятка вибухів.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Джерело: ДПСУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа