Адам Мартинюк заплатить за свої дії! – громадські активісти

20 липня в інформагентстві УНІАН відбулася прес-конференція за участі ініціаторів громадської ініціативи «Народна відплата». В заході взяли участь Сергій Тищенко – голова Асоціації вболівальників «Фан-клуб Україна», Андрій Тарасенко – ВГО «Тризуб» ім. Степана Бандери, Сергій Кузан – голова ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Павло Данильчук – ВМГО «Національний альянс», Богдан Тицький – громадська ініціатива «Чорний комітет».

Сергій Тищенко зазначив, що ініціатива буде проводити агітаційний рейд по рідному 23-у округу віце-спікера Верховної Ради Адама Мартинюка, метою якого переконати виборців не підтримувати одного з лідерів комуністів.

«На Мартинюка працює і місцева міліція, і бандити. Нещодавно вони побили активістів «Відсічі», за побиттям спостерігав дільничий, який, замість того, щоб допомогти потерпілим, втік з місця події», – каже Сергій Тищенко.

Андрій Тарасенко, «Тризуб», в свою чергу повідомив, що агітаційні групи будуть збирати підписи на окрузі за заборону Компартії.

«По рідному округу Мартинюка комуністи завжди набирають по 20% на виборах, – каже депутат Луцької міськради, член ВМГО «Національний альянс» Павло Данильчук. Це стається тому, що представники КПУ просто підкупляють виборців грошима».

«Такі як Мартинюк досі при владі, бо в Україні за 20 років не було дано правової оцінки діям Комуністичної партії і не було покарано злочини комунізму. Ми не повинні допустити, щоб на Волині, де народилася УПА, переможцями виходили послідовники «червоних катів» українського народу», – в свою чергу зазначив голова МНК Сергій Кузан.

В свою чергу Богдан Тицький, координатор ГІ «Чорний комітет», додав, що ініціатива «Народна відплата» вживатиме всіх заходів, аби не допустити переобрання не лише Мартинюка, а й інших кандидаті від влади, які вчиняли антиукраїнські дії, приймаючи мовний закон, ратифікуючи Харківські угоди, голосуючи за податковий кодекс.

Учасники прес-конференції також наголосили, що громадський рух «Спільна справа» вже звертався до правоохоронних органів з вимогою заборонити Партію регіонів, КПУ та Народу партію за вчинені ними антидержавні дії.

 

 

МАМА вимагає від Міністра МВС припинити переслідувати молодь

20 липня система колективної безпеки МАМА провела пікетування будівлі Міністерства Внутрішніх Справ. Мета акції – привернути увагу до чисельних випадків репресій з боку міліції проти молодіжних громадських активістів, факти яких постійно мають місце по всіх регіонах України.

Молоді активісти провели театралізоване дійство, під час якого продемонстрували затримання молоді працівниками «Беркуту». Молодь скандувала гасла «Міліція, досить переслідувати молодь!».

Потім учасники акції звернулися до Міністра МВС з вимогою вжити заходів для припинення утисків громадськості.

Як зазначив член Молодіжного Націоналістичного Конгресу Сергій Пархоменко, через дії міліції за останні півроку постраждали херсонські студенти, які розклеювали листівки із зображенням президента, донецькі студенти, які проводили акцію солідарності зі своїми херсонськими колегами, громадських діячів Максима Кицюка, Назарія Боярського, Дмитра Пилипця, учасників акції під Українським домом. Також міліція тиснула і погрожувала арештом учасників молодіжного патріотичного табору «Коловрат», що відбувався на Сумщині».

«Переконаний, що дії МВС скоординовані з владою, саме влада дає вказівки переслідувати нас. Але ми не відступимо, нас не злякати, ми будемо боротися і зможемо в разі потреби захистити себе», – підкреслив громадський активіст.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа