20 травня, напередодні 151-ої річниці перепоховання Тараса Шевченка, шанувальники його творчості приїдуть до Канева на «Прощу до Тараса».

Акція, яку п’ятий рік поспіль організовує рух «Простір свободи», покликана об’єднати людей, які хочуть читати і розуміти Шевченка, очищаючи його духовну спадщину від стереотипів і творячи українське майбутнє.

 Цьогорічна «Проща до Тараса» покликана, зокрема, привернути увагу до проблеми транспортного сполучення з Каневом. Влада зобов’язана відновити повноцінне автобусне, річкове та залізничне сполучення з містом, популяризувати відвідання Тарасової Гори школярами та студентами.

О 10.30, піднімаючись на Тарасову гору, учасники проведуть акцію «Слова на шляху» – уздовж усіх сходів буде протягнуто стрічку, на якій люди розмістять аркуші з улюбленими цитатами з творів Шевченка.

З 11.00 до 12.00 всі бажаючі зможуть прочитати улюблений вірш Шевченка біля його могили, а потім – відвідати музей поета.

О 13.00-13.30 біля підніжжя Тарасової гори можна буде зустріти велогрупу учасників акції з Києва та Черкащини, а також узяти участь у старті всеукраїнської підписної кампанії за налагодження нормального транспортного сполучення з Каневом.

На завершення учасників чекає екскурсія Канівським природним заповідником.

З Києва (Контрактова площа) можна виїхати спеціально замовленим автобусом о 8.00 (виїзд назад від Тарасової гори о 18.00, повернення до Києва о 20.30)

 Докладніша інформація та резервування місць в автобусі:

093-5746992 (Тарас Пушкар), 097-9873187 (Тарас Шамайда)

[email protected]

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа