2 листопада російські окупаційні війська продовжили обстрілювати прикордоння Сумської та Чернігівської області

shelling2

Ворог наніс вогневе ураження із застосуванням мінометів, ствольної та реактивної артилерії. Під ворожим вогнем опинилися Великописарівська, Есманьська, Середино-Будська та Миропільська громади Сумщини і Семенівська, Сновська та Новгород-Сіверська громади Чернігівщини.

Тричі за добу рашисти накривали територію Миропільської громади зі 152-мм ствольної артилерії та 120-мм мінометів. Загалом пролунало біля трьох з половиною десятків вибухів від розривів снарядів та два десятки  від мін. Вогонь вівся з російських населених пунктів гуєво, плехово та горналь.

У другій половині дня окупанти з російського населеного пункту козинка обстріляли територію Великописарівської громади зі 120-мм мінометів, пролунало пів десятка вибухів.

shell311

По території Новгород-Сіверської громади ворог з району населеного пункту біла береза наніс вогневе ураження мінометами 120 мм калібру – 10 вибухів.

З району населеного пункту чорноземний городок ворог гатив мінометами по території Сновської громади – 8 вибухів.

По прикордонню Семенівської громади росіяни били мінометами з боку села липиця – 8 вибухів.

Обстрілюючи Есманьську громаду ворог застосував міномети та реактивну артилерію – більше чотирьох десятків вибухів від снарядів та мін зафіксовано в прикордонні громади. У результаті пошкоджено лінії електропередач. Також руйнувань зазнав приватний будинок, магазин та водопровід.

По території Середино-Будської громади був обстріл зі ствольної артилерії – 8 снарядів запущено росіянами з боку населеного пункту зернове.

Складові Сил оборони продовжують захищати Україну від російських загарбників.

Джерело: ДПСУ

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа