Помер ветеран УПА Степан Бабій

24 серпня 2012 року зупинилось серце ветерана Української Повстанської Армії Степана Бабія-«Голуба».

Народився 14 вересня 1925 року у селі Монастирськ Жидачівського району Львівщини. Походив з побожної селянської родини. Батько помер, коли Степанові було сім років. Вихованням малого хлопця зайнявся вітчим – Микола Максимів, член ОУН, який проводив бойовий вишкіл націоналістів Жидачівщини. У 1941 році юнак склав присягу члена ОУН. Вже за рік вступив у лави УПА, в яких воював до 1946 року.

У 1946, за наказом ОУН, легалізувався. За рік направлений на шахту в Свердловський район Луганської області, де через півроку потрапив у завал.

У 1949-1958 рр. – був головою Колгоспу в селі Григорів Рогатинського рйону Івано-Франківської області. 1977 року оселився у Києві. З відновленням Україною незалежності вступив до Київського крайового братства ОУН-УПА.

Останніх декілька років пан Бабій сильно хворів, мешкав разом із дружиною у будинку для людей похилого віку. Згідно із заповітом прощання з ветераном відбудеться у столиці, в одному з українських храмів. Поховають Степана Бабія на рідній Львівщині.

Вічна пам'ять!Вічна пам’ять!

Потрібна допомога в організації похорону. Зголошуватись можна за телефоном: 093 725 67 45, Павло Подобєд

Прощання з ветераном Української Повстанської Армії Степаном Бабєім відбудеться 25 серпня о 14:00 в храмі УГКЦ Св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі.

 

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа