Назустріч 70-літтю «Шляху Перемоги»!

400124482_6441650209296030_3410791297167461721_n

До членів і прихильників ОУН, до Вельмишановних передплатників і читачів «Шляху Перемоги»

В лютому 2023 року бандерівський «Шлях Перемоги» досягне 70 років свого безперебійного виходу. Розпочавши свою історію як видання ОУН в еміграції, газета стала загальносвітовим виданням, багато визначних українських істориків, літературознавців, соціологів, журналістів, економістів і політиків на її сторінках висвітлювали важливі ідеологічно-політичні та програмові питання, необхідні для успішного ведення боротьби ОУН, УПА і УГВР проти большевицької Москви за відновлення Української Самостійної Соборної Держави.

Ставши з початком 90-х років минулого століття виданням загальноукраїнським, залишаючись органом ОУН, редакція журналу та широке коло співпрацівників докладали багато зусиль, щоб «Шлях Перемоги» залишався трибуною націоналістично-державницької думки для широких кіл українського суспільства в усьому світі.

Велика частина заслуг у заснуванні й розбудові газети належиться редакторам, журналістам, адміністраторам і співробітникам, які заклали тверді ідеологічно-політичні підвалини, тримали вироблену й непохитну ідеологічну позицію, що на них «Шлях Перемоги» успішно, долаючи труднощі і перешкоди, витримав 70 років праці і боротьби. Велика вдячність і пошана їм за жертовну і наполегливу працю.

Окрема подяка нашим читачам, передплатникам і жертводавцям, завдяки зацікавленості і підтримці яких уможливлено вихід газети.

Стоячи, одначе, на порозі ювілею «Шляху Перемоги», ми відчуваємо необхідну потребу звернутися до членів і прихильників ОУН, до вас, Вельмишановні передплатники і читачі, щоби ви своїми передплатами і щедрими пожертвами на пресовий Фонд допомогли нам для забезпечення його безперебійної появи й надалі.

З нагоди великого ювілею ми звертаємося до усіх українських патріотів в Україні і на поселеннях із закликом підтримати матеріально і морально наш офіційний орган.

Тому, що передплатники становлять найтривкішу основу кожного періодичного видання, ми закликаємо всіх членів ОУН, прихильників та приятелів «Шляху Перемоги» передплачувати і поширювати наше видання, приєднуючи нових передплатників, і подбати рівночасно про те, щоб фінансова збірка на його пресовий фонд принесла газеті в ці переломні тяжкі часи необхідну матеріальну підтримку.

Голова ОУН (б) Олег Медуниця

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа