Вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов – чемпіон світу зі стрільби

korosteliov20

У столиці Єгипту м.Каїрі, де у ці дні проходить чемпіонат світу з кульової стрільби, 19 жовтня розіграні нагороди у стрільбі зі стандартного малокаліберного пістолета на 25м.
Чемпіоном світу у цій вправі став вихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов. За 60 пострілів Павло вибив 582 очки і відразу на сім пунктів випередив срібного призера змагань олімпійського чемпіона Крістіана Райца з Німеччини. Бронзовим призером чемпіонату став індієць Віяйвеер Сідху.
Слід додати, що для Павла Коростильова це вже друга нагорода цієї світової першості. Напередодні Павло виборов бронзову медаль у олімпійській вправі – стрільбі з пневматичного пістолета на 10м.