«Вперед і вгору». Пам’яті друга «Старого»

З глибоким сумом сповіщаємо, що 3 листопада на околицях Роботиного на Запоріжжі смертю героя поліг друг

davydiuk

Тарас Давидюк – «Старий».

Народився Тарас Дмитрович Давидюк 28 серпня 1986 року в Рівному. Випускник Острозької академії. Політолог – за освітою. Вчитель історії та журналіст – за покликанням. Вірний товариш і непересічний інтелектуал. Пластун, журналіст, активіст, військовий розвідник. З 2002 року у громадському русі. Був членом «Молодого Руху». У 2005-2012 роках очолював Рівненську обласну організацію і був членом Центрального Проводу Молодіжного Націоналістичного Конгресу. Співорганізатор багатьох вишколів і заходів МНК. Був також головою Рівненської обласної організації «Активна молодь».

Взимку 2013-2014 років доброволець в 14-ій «МНК-івській», відтак у 15-ій «пластовій» сотнях Самооборони Майдану. З початком російсько-української війни у добровольчому батальйоні «Гарпун». Опісля продовжив службу в 130-му окремому розвідувальному батальйоні ЗСУ (у підпорядкуванні оперативного командування «Захід»). Додому повернувся лише весною 2019 року. Працював журналістом. Створив власний місцевий незалежний сайт Горинь.інфо, який розвивав.

Відновив свою виховну працю в Пласті. Виховник та інструктор на багатьох пластових таборах. Але… 24 лютого 2022 року – знову на фронт. Він не вагався: «Йти на війну чи ні, я обирав куди». Останні місяці воював у підрозділі, разом із своїми побратимами ще з «Гарпуна».

29 вересня цього року заручився. І знову на фронт. 27 жовтня Тарас написав у себе на сторінці: «На сьогодні немає і не може бути важливіших справ, ніж війна. І це мають зрозуміти всі. І не лише зрозуміти, але й діяти відповідно».

Щирі співчуття рідним і близьким вірного сина України.

Вічная пам’ять і слава Герою!

Тереновий Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа