Великоднє привітання ОУН(б)

Вітаємо з Великоднем!

Дорогі подруги і друзі!

На українську землю, рясно окроплену кровю Героїв, надходить Великдень. Вже третій рік це величне Свято затьмарено жахіттями повномасштабної війни на грані двох світів: Добра і зла, Світла і темряви, Любові і ненависті. Ми є свідомі того, що і Воскресінню Господньому передували найважчі дні переслідувань, страстей і, зрештою, розп’яття. Сьогодні наша Україна також іде своєю «Хресною дорогою», щоб воскреснути, здолавши імперію зла, бездуховності і фарисейства. Ми добре знаємо, що після темної ночі випробовувань і відчаю завжди настає ранок Великодня.

На фронтах війни Українські Лицарі докладають надлюдських зусиль заради визволення рідної землі, заради того, щоб відкотити камінь неволі і визволити світло надії і свободи. Весь великий Український Світ, з молитвою на вустах і зі зброєю у руках, об’єднався навколо цієї безкомпромісної боротьби. Ми впевнені у своїй Перемозі, тому що за нами Правда, тому що з нами Воскреслий Господь!

Провід Організації Українських Націоналістів (бандерівців) щиро вітає усіх нескорених українців із Великодніми Святами! Нехай у ці пасхальні дні в наших серцях воскресне віра у неминучість української звитяжної Перемоги, у священність нашої великої боротьби. Нехай Воскреслий Господь благословить усіх нас Миром і Перемогою!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа