В Україні вперше відзначатимуть “Тиждень поневолених народів”

russiafree

11 липня 2023 року у Києві, в конференц-залі Центру Національного Відродження ім. Степана Бандери, відбудеться зустріч народних депутатів України із представниками поневолених народів. Подію ініційовано Організацією Українських Націоналістів (бандерівців) в рамках інформаційно-політичного проєкту “Свобода народам”. Зустріч відкриватиме “Тиждень поневолених народів”, який щорічно відзначається у США на державному рівні, а в Україні заходи такого характеру відбуватимуться вперше.

За “круглим столом” зберуться депутати Верховної Ради України із різних фракцій та представники громадських об’єднань поневолених народів: ойрат-калмиків, ерзя, чеченців, інгушів, дагестанців, бурятів, саха-якутів та інших. Модеруватиме подію Голова Організації Українських Націоналістів (бандерівців) Олег Медуниця.

Під час зустрічі обговорюватимуться головні проблеми, пов’язані із діяльністю і боротьбою поневолених народів, буде продискутовано діючу законодавчу базу, пов’язану з тематикою національно-визвольних рухів на території Росії та Білорусі. Також відбудеться презентація проєкту “Свобода народам” та інформаційних ресурсів Антиімперського Блоку Народів.

Українська Інформаційна Служба (УІС)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа