В Україні починається кампанія на підтримку білоруських політв’язнів

Ініціатором її є міжнародна організація Центр “Співпраця без кордонів”.

В рамках кампанії на підтримку білоруських політв’язнів з відео-зверненнями виступлять відомі українці.

Першим з них став колишній посол України в Білорусі Роман Безсмертний. У своєму зверненні він висловив слова підтримки Андрію Саннікову, Дмитру Дашкевичу, Дмитру Бондаренко та іншим білоруським політв’язням.

Відео:http://www.youtube.com/watch?v=19fKj1PQ6Vw&feature=youtu.be

Як повідомив координатор Центру “Співпраця без кордонів” Ігор Гузь, організація своєю компанією сподівається також активізувати звичайних українців на підтримку білоруських політв’язнів.

Гузь: “Ми сподіваємося, що побачивши відео, українці зацікавляться, за що саме засуджений той чи інший білоруський політик чи активіст, про якого йде мова у відео-зверненні. Думаємо, деякі з українців після перегляду відео захочуть якось підтримати цих політв’язнів, наприклад написати їм листа. Кампанії на підтримку білоруських політв’язнів постійно проходять в Європі. У цьому сенсі Україна не така активна. Це звичайно ж пояснюється відсутністю на даний момент демократії і в самій Україні. Але коли в тюрмах продовжують залишатися такі наші давні друзі, як Дмитро Дашкевич, ми не можемо залишитися в стороні від їх підтримки в рамках тих можливостей, які у нас є”.

В кінці кожного ролика будуть зазначені адреси, на які білоруським політв’язням можна написати листа.

Прес-служба Центру “Співпраця без кордонів”

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа