Українські популяризаторки науки створили подкаст про жінок-вчених, які змінили світ

Українські популяризаторки науки Юлія Іванчикова та Ольга Маслова запустили подкаст про жінок-вчених — “Наука: жіночі голоси”. У ньому вони розказують про видатних дослідниць, їхні шляхи та відкриття. Перші епізоди шоу вже можна послухати на подкаст-майданчиках.

stem

Юлія Іванчикова — зоологиня та дослідниця океану, Ольга Маслова — кандидатка біологічних наук та амбасадорка освітнього проєкту STEM is FEM. На кожний випуск ведучі запрошують нову гостю-експертку та разом з нею говорять про відому вчену: з якими викликами вона стикалась, який внесок зробила в науку — і навіть якою вона була в приватному житті. Героїні подкасту — видатні дослідниці у галузях ядерної фізики, генетики, програмування тощо. Перший сезон “Наука: жіночі голоси” складатиметься з семи епізодів.

Для нас важливо говорити про яскравих жінок в науці, показувати, наскільки колосальним є їхній внесок. Ми намагаємось зробити цей подкаст інформативним, мотивуючим та розважальним. І я, і Юлія впевнені: розмови з науковицями і про науковиць здатні зацікавити не лише людей, дотичних до сфер їхньої діяльності. А якщо після прослуховування нашого шоу дівчата, які цікавляться наукою, повірять в свої сили і продовжать йти цим непростим шляхом — це означатиме, що ми досягли своєї мети”, — поділилась одна з ведучих подкасту Ольга Маслова.

Партнерами подкасту “Наука: жіночі голоси” є освітній проєкт STEM is FEM, SPEKA.media та комунікаційна компанія TRUMAN.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа