Українське суспільство на шляху реформування освіти

10 грудня в Центрі національного відродження відбувся круглий стіл на тему: «Українське суспільство на шляху реформування освіти». Захід був організований Центром національного відродженя і у ньому взяли участь професор Омелян Вишневський, президент НаУКМА Сергій Квіт, директор ЦНВ Тарас Рондзістий  та ще близько 20 практикуючих педагогів, науковців і освітян.

В центрі обговорення круглого столу стали питання  сучасного стану, проблем та перспектив української освіти, принципів та засад розвитку національної педагогіки.

Символічно, що першим, хто озвучив тезу про необхідність об’єднання зусиль в даному напрямку, був професор Омелян  Вишневський. Виступ О.Вишневського став символом продовження роботи, яку розпочав Григорій Ващенко та підтримали його послідовники – члени педагогічного товариства імені Ващенка.

За підсумками круглого столу було створено робочу групу, яка працюватиме над першочерговими завданнями та форматом об’єднання українських освітян і педагогів. З виступами круглого столу та подальшими напрацюваннями робочої групи ми будемо знайомити Вас у блозі «Україська освіта і виховання».

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа