«Українська справа» взяла участь в патріотичних акціях до Дня Соборности в Києві

20 січня національно-патріотичні сили Києва провели у центрі столиці громадську акцію «Соборну Україну – в Соборну Европу!», приурочену до 95ої річниці проголошення самостійности Української Народньої Республіки та Злуки західніх і осередньо-східніх українських земель.

О 13:00 на Софійському майдані представники міських організацій Народного Руху України, Української Народної Партії, Конгресу Українських Націоналістів, Української Партії, Молодого Народного Руху, УНА-УНСО, Спілки Офіцерів України, Товариства «Просвіта» та ГО «Українська справа» розгорнули великий український національний прапор розміром 35х45 метрів та пройшли з ним урочистою пішою ходою до Українського Дому на Европейській площі.

Приблизно 14.00 перед Українським домом учасники акції зафарбували на принесеній ними мапі континенту територію держави Україна тим самим кольором, що й позначені на ній країни-учасниці ЕС, після чого відбувся короткий мітинг та виступ хору «Гомін».

Детальніший звіт про акцію 20 січня дивіться тут.

22 січня близько 08.30 ранку члени «УС» разом ще з кількома сотнями киян та спеціяльно прибулих із ріжних регіонів України гостей утворили живий ланцюг між берегами Дніпра на Мосту Патона, після чого відбулося спільне фотографування на тлі прикрашеної автографами учасників «стрічки єднання».

Члени «УС» підняли під час цієї акції тасла, що пригортають увагу громадян до неналежного становища в державі Україна української мови та необхідности про-активний дій свідомого громадянства, спрямованих на те, щоб її зберегти.

Фотозвіт про цю акцію можна переглянути тут.

Також, 21 січня заступник голови ГО «Українська Справа» Олексій Кляшторний взяв участь у зорганізованому Всеукраїнським товариством «Просвіта» ім. Т.Шевченка круглому столі «Українська мова – як визначений чинник державності України».

Під час круглого столу було вирішено провести у Києві 21 лютого ІІІ етап Всеукраїнського форуму на захист української мови та державности, під час якого має набути остаточного організаційного оформлення Всесвітня мережа дій в обороні української мови, а також бути затверджений Плян її дій на 2013-2014 роки.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа