Українці вимагають переспрямувати державні кошти з фінансування телемарафонів на оборону України

Петиція ветерана Павла Білоуса “Кабул” про перерозподіл коштів з фінансування телемарафонів “Єдині новини” та “Freedom” на потреби оборони України зібрала підписи понад 27 тисяч українців. Павло Білоус звернувся до Кабінету Міністрів з вимогою зареєструвати законопроєкт щодо внесення змін до державного бюджету на 2024 рік.

Про це повідомили на Facebook сторінці Руху Опору Капітуляції.

“Витрачати купу грошей на новини, які не несуть правди, заангажовані, однобокі та нецікаві не можна. Це в час, коли не вистачає дронів, авто, коли допомога партнерів затримується, треба кинути всі гроші на забезпечення Збройних сил. А не спонсорувати олігархів коштом платників податків. Тільки так ми зможемо ефективно відповідати на сучасні виклики та забезпечувати національну безпеку та суверенітет”, — коментує Павло Білоус, ініціатор петиції, член Координаційної Ради Руху Опору Капітуляції.

За словами ветерана, реєстрацію петиції на сайті Президента України двічі відхили, тому він вирішив звернутися до Кабінету Міністрів, який також має право законодавчої ініціативи.

З початку повномасштабного вторгнення в Україні лояльні до влади канали олігархів, які фінансуються з державного бюджету, створили монополію інформаційного простору. Назвавши це “телемарафоном”. У державному бюджеті не вистачило коштів, щоб придбати загороджувальні бетонні піраміди на Запорізький напрямок. Але знайшлося 1.74 мільярда гривень на телемарафони “Єдині Новини” та “Freedom”. Також дослідження Детектор медіа та Київського міжнародного інституту соціології вкотре підтверджують численні порушення стандартів журналістики та падіння довіри глядачів до телемарафонів. Вважаю, що цих фактів достатньо, аби кошти платників податків використовувалися для більш пріоритетного напрямку — фінансування БПЛА та пікапів для Збройних сил України”, — підсумовує Павло Білоус.

Відповідно до Положення про порядок розгляду електронної петиції, Кабінет Міністрів повинен невідкладно розглянути вимогу громадян, але не більше ніж протягом десяти робочих днів.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа