У Львові донеччан нагодували тисячею пампухів. Святкування Дня Соборності

Близько тисячі пампухів роздали львів’яни пасажирам поїзда «Маріуполь-Львів». В честь свята Дня Соборності на головному залізничному вокзалі Львова активісти вітали гостей з Донеччини, які в цей святковий день проїхали з одного кінця країни в інший.

Гостям роздавали привітальні листівки з інформацією про свято та вітали їх словами «Україна соборна від Львова до Донецька!». Пампушки пекли самі активісти, по 50-100 штук кожен, з варенням, вишнями та маком. Пасажири радо куштували солодощі, чіпляли на одяг синьо-жовті стрічки.

«Ми обрали саме цей поїзд, бо він проїхав сьогодні майже через всю Україну: Донецьк, Дніпропетровськ, Черкаську та Київську області, Вінницю, Хмельницький, Тернопіль та Львів. Сьогодні свято для кожного українця, незалежно від політичних поглядів, від місця проживання, від мови спілкування, бо ми всі дуже цінуємо соборність України і тішимося, що живемо в незалежній державі», — сказала активістка Громадянського руху «Відсіч» Ірина Чулівська.

Організатори акції: Громадянський рух «Відсіч» та громадська організація «Українська молодь — Христові».

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА:

22 січня 1918 року IV універсалом Центральної Ради УНР було проголошено повну незалежність України, а рівно через рік, цього ж дня, проголосили Акт возз’єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки. 22 січня 1990 року від 1 до 3 мільйонів людей, узявшись за руки, створили на дорогах і шосе безперервний ланцюг від Києва до Львова.

прес-відділ Відсіч

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа