Таборовий сезон МНК

WhatsApp Image 2023-08-07 at 17.31.21 (1)

Вишкільна система Молодіжного Націоналістичного Конгресу щороку гартує українську молодь. Хлопці та дівчата, які успішно пройшли табори МНК, сьогодні боронять Україну на фронті.

Чотири вишколи, які відбулися протягом липня та серпня, пропонували програми для молоді, готової вдосконалювати свої здібності та зміцнювати дух та характер.

“Лисоня ім. Івана Гавдиди”

Перший табір сезону відбувся на Тернопільщині. Цього року табір був військового формату. За 5 днів учасники навчилися: надавати першу домедичну допомогу, отримали базові навички поводження зі зброєю та виживання орієнтування на місцевості.

WhatsApp Image 2023-08-07 at 17.36.20 (2)

На таборі було помітно розвиток та бажання до розвитку кожного учасника цьогорічного вишколу. Впевнені, що Лисоня стала поштовхом до змін в звичному житті, також. Лисоня відбулася не вперше, але кожен новий учасник запалюється спільною ідеєю боротьби.

“Стежина Нескорених ім. Олександра Шелеста”

“Стежина Нескорених” приймала учасників в Сколівських Бескидах. Програма складалася із семи блоків вишколу, в тому числі учасники пройшли базову військову підготовку та навчання тактичної медицини. Поспілкувалися на теми українського націоналізму, громадської активності, інформаційної гігієни та психологічної допомоги.

Табір присвячений Дійсному Члену МНК другу Шелесту. Під час вимаршу на гору Маківку спільно вшанували пам‘ять Сашка та всіх загиблих внаслідок російсько-української війни Молитвою Націоналіста, а також підписали два прапори для МНКівців зі 116 бригади.

«Клич ім. Назара Матлака».

За 5 років проведення «Клич» жодного разу не повторював свого розташування. Цьогоріч, дух Чорного лісу став притулком можливостей для кожного охочого.

Щодня вишкіл учасників відбувався у різних сферах життя. За 6 днів таборовики покращили свою фізичну форму, випробували власну волю і прокачали інтелект та навчилися працювати над собою та в команді. Набуті знання та вміння стануть опорними на шляху розбудови держави.

Попри невдачі та труднощі, таборовики зберігали вмотивованість. Як результат – стали скріпленим організмом однодумців.

“Відвага”

Всеукраїнський вишкільний табір для молоді, де 10 днів учасники долатили найрізноманітніші виклики і перешкоди.

WhatsApp Image 2023-08-07 at 17.36.19

“Відвага” стала справжнім тестом волі та характеру для учасників.

Вишкільник табору – ветеран російсько-української війни. Гутірки про систему сил оборони, засоби ведення війни, орієнтування, спорядження, тактична медицина, вимарш на 50 км з перепливанням річки, щоденні вольові змаги. Військова підготовка. Всі ці елементи гартували учасників протягом 10 важких днів.

«Відвага» не для всіх. Але ті, хто пройшов табір від початку і до кінця, заслуговують на повагу.

Сезон вишкільних таборів Молодіжного Національного Конгресу видався яскравим, насиченим та незабутнім для всіх учасників.

Запрошуємо всіх, хто мріє розширити горизонти своїх можливостей та відчути підтримку та дружню атмосферу на табір-джамборі “Повстанська Ватра“.

Чотири дні інтенсивного навчання, нетворкінгу та обговорення суспільно-політичних тем.

«Повстанська Ватра» – це можливість познайомитися із провідними змінотворцями, перебувати в команді однодумців та здобути знання, необхідні для сучасного лідера.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа