Табір «Прометей»: саморозвиток, гуртування та занурення в історію разом зі Спілкою Української Молоді

53435312653_0f30880655_o

З 28 грудня 2023 року по 3 січня 2024 року 80 членів Спілки Української Молоді в Україні, юнаків та юначок, зустріли Новий рік на Львівщині під час всеукраїнського зимового табору «Прометей».

Вони, як і сам титан давньогрецької міфології, у честь якого і назвали табір, мали незгасне прагнення зробити щось корисне, тому декілька днів поспіль здобували нові знання та навички, які в майбутньому обов’язково використають на благо своє та людства. Під час зимового таборування юнаки та юначки дізналися про:

– сторітелінг, дебати, публічні виступи;

– стресостійкість, конфлікти, саморозвиток;

– цікаве із життя Провідника Степана Бандери та інших українських громадських, політичних і культурних діячів.

А ще сумівці брали участь у різноманітних забавах, вшановували пам’ять славетних історичних постатей та героїв сьогодення (серед яких є і СУМівці-Бійці), розвивали логіку й спостережливість на гутірках, робили інсценізації, майстрували, танцювали, співали українських пісень, допомагали на волонтерській кухні у Львові, яка безперервно працює з 2014 року, зустрічали святковий вертеп сумівців зі Стрия та просто насолоджувалися приємною атмосферою заходу.

53435212176_29498df9d6_c

«Цьогорічний зимовий табір обʼєднав таборовиків з усіх осередків. Юнаки та юначки стали, напевне, найбільшою цінністю «Прометея». Адже вони були відкриті до нових знань і хотіли ділитися з ними іншими. Вони були активні та зацікавлені і могли зацікавити своїх друзів. Атмосфера табору творилася нашими таборовиками. Тепер в нашій організації зʼявилася ще одна когорта молодих лідерів своїх спільноти, справжніх провідників. Таких, яким був Прометей», — поділилася враженнями про табір Дарія Шерстюк, інструкторка.

53435208436_e331bfbfd2_k

«Цей табір був неймовірний, було багато цікавого, всі гутірки супер пізнавальні. Я думаю, всі отримали незабутні враження, знайшли нових хороших друзів та однодумців! У пам’яті відклалися всі банси, збірки, майстер-класи, наші сценки та ройові свічки», — розповіла про табір юначка Анастасія Кутна з Тернополя.

Дякуємо Воїнам, завдяки яким можемо й надалі вчитися та розвиватися.

Табір відбувся в рамках проєкту, який втілюється спільно з Національним українським молодіжним об’єднанням — НУМО та terre des hommes за фінансової підтримки German humanitarian assistance.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа