Сибірський батальйон отримав допомогу від АБН

Фонд Оборони України ОУН та Антиімперський Блок Народів, продовжуючи давню традицію політичної, мілітарної та логістичної підтримки поневолених Росією народів у їх боротьбі за державну самостійність, зібрали кошти на придбання необхідного обладнання для Сибірського батальйону, який воює проти російських окупантів у складі Збройних Сил України.

Ще від часів УПА, коли у 1943 році було створено спільний фронт поневолених народів Східної Європи та Азії, стосунки бойового братерства між Українським Визвольним рухом та окупованими Москвою народами ніколи не припинялися. Після ІІ Світової війни вони оформилися в Антибольшевицький Блок Народів, який провів велику організаційну й дипломатичну роботу як в налагоджування контактів між народами, так і в розширення їх політичного співробітництва з урядами та парламентами провідних демократичних країн. Ці зусилля відіграли важливу роль у розпаді СССР в 1991 році.

Нині, коли багато представників поневолених народів створюють свої національні підрозділи у складі ЗСУ, наступила нова ера. Ми розглядаємо цей час, як початок формування повноцінних збройних сил поневолених народів, які отримавши вишкіл та озброєння, загартувавшись в боях за Україну, повернуть зброю проти своїх поневолювачів за свою власну свободу. На часі – повний і остаточний розпад російської «тюрми народів», яка віками гнобила ці народи, експлуатувала їх природні багатства, принижувала національну культуру корінних народів на їх власній землі.

Крім військової та технічної допомоги воїни Сибірського батальйону отримали також свіжі примірники бандерівської газети «Шлях Перемоги». Представники АБН з подивом дізналися, що бійці люблять читати саме цю газету, бо на її публікаціях вивчають і вдосконалюють свою українську мову. Адже є чимало ознак того, що з настанням ери мирного співіснування дружніх до України вільних народів, саме українська мова стане мовою міждержавного спілкування на цьому просторі, замінивши трофейну російську.

За самовизначення народів Сибіру!

За самостійні держави вільних народів на руїнах імперії зла!

За нашу і вашу Свободу!

УІС

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа