«Студентське братство імені Степана Бандери» провело таборування на батьківщині Євгена Коновальця

24-26 серпня МГО «Студентське братство імені Степана Бандери» проводило спортивно – оздоровчий табір у с. Зашків, на рідній землі великого провідника ОУН Євгена Коновальця.

Разом ми розташували наметове містечко,готували  їсти(то було дуже смачно), розважались, тренувались, спілкувались, набирались досвіду, вчились на своїх помилках і помилках чужих. Це було того варте. Невеличкі поранення тепер нагадують про щось приємне, а тривалий запах диму навіює щось те, наше, без якого тепер нецікаво.

Спортивний режим:  руханка, навчання бойового мистецтва, стрільба і ще багато іншого зміцнювало нашу витривалість та впевненість у своїх силах.  Розумні, обізнані та емоційні люди ділились із нами чимось новим, невідкритим ще перед нами.  Чітке виконання всіх дій, без жодної можливості на те, щоб пропустити щось, навчало нас бути стриманими та пунктуальними у наших діях. Теренова гра, пейнтбол та переправа – от найцікавіша частина того, що пережили ми. Без алкоголю та різного роду задротств , з найкращими переконаннями та рішучою ідеєю, з гідними наставниками та невмирущою вірою в Бога, Україну і самого себе.

Дякуємо всім вам за те, що були з нами. Насправді, було багато надзвичайно приємних речей, тих, які закарбуються десь усередині і будуть завше присутніми у нас. Багато перемог над собою, трішки потрібних розчарувань і непередбачуваних поворотів подій – це все скріпило,загартувало і показало нам те, скільки і як високо ми ще повинні рости. Вірмо в себе.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа