СФУЖО закликає єднатись у підтримці України

24 лютого 2024 р.

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій в другі роковини повномасштабного вторгнення Росії в Україну закликає єднатись у підтримці  України задля Перемоги, задля збереження

та розквіту Української Нації

Дорогі друзі!

2 роки відділяє нас від початку повномасштабної геноцидної війни Росії проти України, яка розпочалася 24 лютого 2022 року. Це вторгнення стало апогеєм плану кремлівського режиму щодо загарбання України, який Москва почала реалізовувати 10 років тому із анексії Криму.

Весь світ став свідком героїчного спротиву українського народу віроломному ворогу та неймовірної мужності як славних українських Воїнів, так і цивільних людей.

Пліч-о-пліч зі своїми чоловіками, синами, братами стала на захист Батьківщини Українська Жінка. Нині у лавах ЗСУ служить понад 60 тисяч жінок, а це більше 7 відсотків всього особового складу Українського війська. З них 7700 мають офіцерське звання.

Величезна роль жінки у збереженні родини: захищаючи своїх дітей, мільйони українок з дітьми покинули рідні оселі і знайшли прихисток в інших країнах. Важливе завдання Жінки-Матері – зберегти ідентичність своїх дітей за кордоном, що означає зберегти Націю.

У перші ж дні війни українські жінки одразу долучилися до безпрецедентного волонтерського руху, допомагаючи українським Воїнам, вимушеним переселенцям, жителям прифронтових районів. Це стосується і українок, об’єднаних Світовою Федерацією Українських Жіночих Організацій, які, не шкодуючи себе, допомагають приймати біженців з України та адаптуватися їм в новому середовищі, надають гуманітарну допомогу постраждалим від російської агресії, підтримують Збройні Сили України, медичні заклади, сиротинці, школи, надають адресну допомогу потребуючим українцям.

Світова Федерація Українських Жіночих Організацій веде всебічну діяльність, гуртуючи світове українське жіноцтво на допомогу Україні. Маючи своє представництво при ООН,  опікується долею депортованих дітей та полонених.

Серед пріоритетів Світової Федерації Українських Жіночих Організацій  – адвокація українських інтересів у світі.

Наша мета – звернути увагу світової спільноти на всі скоєні злочини московії проти України: геноцид українського народу, мародерство, катування, ґвалтування, викрадання дітей, знищення або присвоєння матеріально-культурної спадщини, екоцид, переписування історії, паплюження мови та багаторічну експансію українських земель. За все це Росія має відповісти!

Віримо, що кожен день наближає нас до Перемоги. Віримо в Збройні Сили України та силу і мужність Українського народу, сподіваємося на підтримку друзів та партнерів України.

Гуртуймося задля Перемоги, задля збереження

та розквіту Української Нації!

Разом – сила!

Пресслужба СФУЖО

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа