Роковини придушення повстання на площі Таньаньмень: вплив на Україну тоді та сьогодні

Таньаньмень

4 червня 2023 року, Київ — зустріч з Уером Кайсі (Wu`er Kaixi), дисидентом, одним з лідерів студентських протестів у Китаї 1989 року, генеральним секретарем Тайванської парламентської комісії з прав людини.

За участі Олександри Матвійчук, правозахисниці, голови Центру громадянських свобод, лауреата Нобелівської премії миру 2022 року;

Володимира В’ятровича, народного депутата, члена міжфракційного депутатського об’єднання Україна–Тайвань, у 2004 та 2013-2014 рр. – одного з лідерів протестів Помаранчевої Революції та Євромайдану;

Ігоря Пошивайла, генерального директора Національного музею Революції Гідності.

Модеруватиме зустріч Артур Харитонов, громадський активіст, координатор Free Hong Kong Center

У неділю у Києві запрошуємо представників ЗМІ на зустріч-дискусію з одним із засновників і ключових студентських лідерів руху за демократію Тяньаньмень, який відбувся в 1989 році у Китаї. Справедливо стверджувати, що китайський студентський рух надихнув і призвів до наступної хвилі революцій у Радянському Союзі, Східній Німеччині та оксамитових революцій у Східній Європі, поклавши кінець холодній війні. Щороку світ згадує цей день.

Уер Кайсі приїхав до України з гуманітарною місією як генеральний секретар Тайванської парламентської комісії з прав людини, «Моє перебування в Україні – це чудова нагода донести світові повідомлення, в особливих обставинах вашої країни, що, коли йдеться про свободу та гідність, ми, пригноблені та противники, повинні об’єднатися».

Захід відбудеться у неділю, 4 червня о 16:00 в Інформаційно-виставковому центрі Музею Майдану (майдан Незалежності 18/2, Будинок профспілок, 1-й поверх).

Запрошуємо представників ЗМІ та громадськості.

Організатори:

Національний Музей Революції Гідності

Центр громадянських свобод

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа