Різдвяні поздоровлення від Проводу ОУН (б)

xmass24

З Різдвом Христовим та Новим Роком!

Дорогі подруги і друзі, дорога українська родино!

Віфлеємська зоря, розрізаючи темряву довгої ночі, сповіщає добру звістку про народження Бога. Новонароджений Спаситель приносить людству світло правди і миру. Це переможне світло випромінює надію, стверджує віру і відроджує любов.

Україна вкотре зустрічає прихід Христа у важких умовах війни. У холодних бліндажах і в промерзлих окопах, під гуркіт гармат і під звук повітряних тривог лунає прадавня коляда «Бог Предвічний нам народився», слова якої ми щороку відчуваємо та осмислюємо по новому. І з кожним роком у наших душах і серцях росте переконання, що якою б безкінечною не здавалася ніч, якою би страшною не була темрява світло завжди перемагає!

Цьогоріч Україна вперше святкує Різдво Христове разом із цивілізованим світом. Календарна реформа, проведена традиційними українськими церквами, є справді історичним кроком, який раз і назавжди відділяє нас від так званого «русского міра» і, водночас, спонукає ділитись особливими українськими традиціями вшанування Різдва із братніми народами.

Тож нехай лунає дзвінка українська коляда над усіма містами та селами великого Українського Світу! Нехай прилине вона до наших воїнів во Бахмуті і під Авдіївкою, у Роботиному та Гуляйполі, під Куп’янськ та Соледар. Нехай об’єднає у спільній молитві за велику Українську Перемогу усіх нас.

Організація Українських Націоналістів (бандерівців) щиросердечно вітає усіх українців в Україні та на поселеннях із світлим празником Різдва Христового та прийдешнім Новим Роком! Зичимо усім смачної куті, родинного тепла і Господнього Благословення в часі Різдвяних Свят та впродовж усього Нового Року! Переможемо!

Христос Рождається! Славімо Його!

Провід ОУН (б)

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа