Проголосуйте за нові сквери на честь Ігоря Козловського та Героїв ОУН у Києві

Світлина

18 грудня у додатку “Київ-Цифровий” стартувало опитування щодо найменування двох нових скверів у місті Києві. Опитування триватиме до 31 грудня.

Перший сквер запропоновано назвати на честь Ігоря Козловського – українського вченого, релігієзнавця, письменника, члена ініціативної групи «Першого грудня». У 2016-17 рр. він перебував у полоні терористів так званої “ДНР” за свою проукраїнську позицію. Сквер розташований у Подільському районі на розі вулиць Григорія Сковороди та Почайнинської. Підтримати нову назву можна за посиланням: https://kvd.page.link/ETwaDfjGmuoF6fuY9

Другий сквер запропоновано назвати на честь Героїв ОУН. Нова назва дозволить вшанувати як підпілля Організації Українських Націоналістів під час Другої світової війни, так і членів ОУН (р), ОУН (м), бійців Батальйону ОУН, які загинули на фронті російсько-української війни починаючи з 2014 року. Сквер знаходиться у Святошинському районі на Академмістечку біля автостанції “Дачна” та вул. Ореста Васкула. Підтримати нову назву можна за посиланням: https://kvd.page.link/VD4qGbbm7CrhVRde9

У квітні 2023 р. вже було голосування за перейменування цього скверу як “скверу Феодори Пушиної”. Але згодом КМДА виявила, що сквер офіційно не був названий на честь Феодори Пушиної і є безіменним. Тому зараз триває процедура найменування скверу.

Якщо не працює прямий лінк на опитування, пропонуємо скористатись покроковою інструкцією – відкриваєте додаток “Київ-Цифровий”, натискаєте літеру “К” на синьому тлі знизу екрану. Обираєте розділ “Електронна демократія” – “Опитування”. Голосувати можна незалежно від прописки.

Прес-служба благодійного фонду “Героїка”

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа