Повідомлення про Літературно Науковий Конкурс ФУВУ за творчість у 2023 році

Фундація Українського Вільного Університету проголошує Літературно-Науковий конкурс за творчість у 2023 році. Грошові премії конкурсу приходять з окремого Фонду влаштованого 31 грудня 1997 родинами Стефана і Емілії Воляник та Теодора і Софії Швабінських зі стейту Огайо в США. Від того часу Фундація яка диспонує цим фондом щороку проводить конкурс і додає також власні фонди.

Просимо авторів з цілого світа висилати свої твори які вперше появилися друком у 2023 році (не перевидання) в українській або англійській мові, головне щоби тема була українська, до Фундації УВУ при 136 2-а авеню в Ню Йорку 10003 до 31 липня 2024 року. Творчість може бути у формі повістей, збірки новель, поезії, наукових есеїв, публіцистики, тощо. Рішення журі буде проголошене, а лауреати будуть повідомлені та нагороджені на громадському зібранні в Україні (якщо це буде можливим з огляду на війну ) до кінця 2024 року.

Вибачте, але оскільки у минулому були складнощі з комунікацією з лавреатами, якщо особа не подасть електронного адресу для контакту, саме подання буде анульоване і не розглядатиметься.

Приступайте до конкурсу.

28 січня 2024 За Фундацію УВУ

Аскольд Лозинський, голова

Стефан Слуцький, секретар

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа