Паршива вівця

На Московії створили спеціальний загін із спортсменів бойових видів мистецтв, аби й вони воювали в Україні.

Він має назву «Союз» і курується на найвищому рівні. Опікуються цим «проектом» так званий заступник голови адміністрації президента Сергій Кирієнко й так званий перший віце-прем’єр і постійний представник президента в Далекосхідному федеральному окрузі Юрій Трутнєв. Ці двоє бовдурів наголошують, що до створеного ними збіговиська спортсменів-злочинців увійшли «найкращі з найкращих у своїх дисциплінах». До цього загону, що фінансується державними компаніями, вже нібито вступили близько півтори сотні істот. Деякі вже встигли, як кажуть у моїх Підгайцях, ногами скалатати. Себто, здохнути. Як то чемпіон контненту з екзотичного кіокусінкай (вид карате) Сергій Увицький.

Навчали потенційних «жмуриків» у так званому російському університеті спецназу, що в Чечні. З початку повномасштабного вторгнення «Росатом» переказав на цю чорну справу близько 125 мільйонів рублів, Сбербанк – 50, «Русгідро» – 60, «Лукойл» – 50, ВТБ – 25, магаданське охоронне підприємство «Білий вовк» – 80 мільйонів рублів.

Цікаво, як на все це відреагують найвищі достойники світового спорту, зокрема Міжнародний олімпійський комітет, який все ще виношує злочинну ідею виступів москалів і білорусів на цьогорічних Іграх у Парижі? Прикро, але цей ганебний МОК має спільників і на політичному полі.

Сумної слави прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо також опустився до вигрібної ями, коли заявив про політизацію спорту, бо так званим російським спортсменам не дозволяють виступати на Олімпійських іграх. Цей тип закликав «не заважати перемагати» москалям. Мовляв, це лицемірство, бо «чому російських гравців із НХЛ не дискваліфікують у США чи Канаді? Щодо Олімпіади. Уявіть, що є спортивна дисципліна, в якій світовий лідер із Росії чи Білорусі. Ви заборонили йому брати участь у змаганнях. Переміг слабкіший. Тоді яка цінність цієї золотої медалі? Я не заважав би спортсменам змагати…».

А яка ціна тоді тисяч життів невинно убієнних українців? Що важить у такому випадку якась золота медаль? Єдине, в чому можна погодитися із цим кремлівським прихвостнем, що москалі спокійно виступають за океаном, у Національній хокейній лізі, в командах США та Канади. Прикро констатувати, але найсильніше з цього приводу б’є у дзвін не величезна українська діаспора в цих країнах, не впливові українці з-за океану, а … відомий у минулому чеський воротар, Олімпійський чемпіон Домінік Гашек, який захищав ворота «Баффало Сейбрз» і «Детройт Ред Вінгз». «Дозволяючи росіянам виступати, НХЛ толерує військові злочини РФ в Україні та несе відповідальність за жертви цієї агресії», – заявив дворазовий володар Кубка Стенлі.

Це не вперше Домінік Гашек висловлює свою проукраїнську позицію. Вже в часі великої війни чех відвідував Київ і Харків, записав відоме звернення з побажанням «гнати російське лайно». Також він наголошує, що москалі не мають права брати участь у жодному міжнародному турнірі, допоки не заберуться з України й не здадуть свого кривавого диктатора під суд.

На противагу Гашеку, за океаном виступає такий собі кацап Олександр Овечкін. Популярність цього орка зашкалює. Із 2005 року він виступає за «Вашингтон Кепіталз», володар Кубка Стенлі, закинув близько 800 шайб і зазіхає на рекорди самого Вейна Грецкі. Нікому й у голову не приходить накласти на цю персону своєрідні санкції, зокрема, заборонити йому виступати в НХЛ, відправити на болота тощо.

Цей кацап ще 2017 року очолив на Московії так званий громадський рух «Команда Путіна», коли нелюд вчергове готувався до своїх перевиборів на так званий пост президента так званої РФ. Овечкін упродовж усіх цих років цілковито підтримує головного терориста планети і його злочини. З притаманною всім москалям фальшивістю, ідол американських і канадських фанатів хокею заявив: «Це не те, що я можу контролювати. Це не в моїх руках. Сподіваюся, що скоро все закінчиться і в обох країнах запанує мир. Путін – мій президент, але, як я вже говорив, я не політик, я – спортсмен. Будь ласка, більше не треба жодної війни. Неважливо, хто воює – Росія, Україна, інші країни. Ми маємо жити мирно».

Для цього москаля неважливо, хто воює. Він не за припинення його терористичною федерацією війни в Україні, а за мир… Це його просторікування почули мільйони людей, які не надто переймаються трагедією нашої країни. Отже, для них не все так однозначно. Про це вони почули з вуст кумира…

Друг кремлівського ліліпута говорить, що заманеться. Жодного осуду. Нікому й в голову не приходить бодай трохи приструнити кацапа. Керівництво НХЛ, після великого вторгнення москвинських нелюдів в Україну, призупинило співпрацю з «бізнес-партнерами в Росії». Одночасно, заступилося за москальських хокеїстів, бо вони, мовляв, «репрезентують в НХЛ свої клуби, а не Росію». Щодо цих клубів, то вони ніби страуси, які занурили свої голови навіть не у пісок, а в лід. Ані пари з вуст. Для них це «оk» мати в своїх лавах представників кривавої терористичної імперії. Їхня хата за океаном. Їх не болить. Більше того, найганебніший з-поміж них, «Вашингтон Кепіталз», який пригрів друга Путіна, прийняв рішення посилити особисту охорону Овечкіна.

Звісно, ця паршива вівця, з огляду на свою безкарність, далі буде забруднювати мізки північно-американського «стада», яке від неї в захваті. «Моє ставлення до нього не змінилося. Він тут, щоб грати в хокей, а не займатися політикою. Для нас він – номер один»,– заявив один із фанатів «Кепіталз». І такої думки тисячі прихильників вашингтонської команди. Вони навіть не зважають на спільні світлини «Ові» з божевільним кривавим виродком. Бо, мовляв, «він захищає свою сім’ю, яка застрягла в Московії», бо «в той час, коли він б’є рекорди, всі лише й говорять про його аватарку в Інстаграмі».

Діється то роками. Ще в березні 2014-го, відразу після анексії москалями Криму та захоплення частини наших східних теренів, Овечкін хизувався світлиною з Путіним, запевняв, що «ви на правильному шляху», просив врятувати дітей від фашизму, оприлюднював інші нісенітниці. У добрих відносинах цей тип і з Трампом. Не раз і не два були вони на публічних заходах.

Не Овечкіним єдиним. Нині клуби НХЛ послуговуються десятками так званих хокеїстів із терористичної федерації. Виплачують їм мільйонні контракти. За кожну закинуту шайбу, результативну передачу чи іншу вдалу дію їм аплодують переповнені вболівальниками арени. Аплодують репрезентантам кривавої імперії. А, отже, самій імперії? За її злочини, за геноцид?..

Григорій Жибак

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа