“Морські котики” провели видовищні тренування. ФОТО

vodolaz1

Днями відбулась не дуже публічна, але визначна подія. Один із найгрізніших бойових підрозділів українських Сил спеціальних операцій провів фахові навчання. Мало того, що бійці 73 Морського центру спеціальних операцій провели тренування, вони ще і оприлюднили цілу добірку чудових фото. Завжди ж приємно подивитися, як грізні бійці – а це ж справжні “морські котики”, еліта еліт, бойові підводні диверсанти, – показують на публіку дещицю своїх таємниць.
vodolaz2
Волонтери проекту “Школа Військових Водолазів” своєю чергою щиро втішені: свого часу і ми, і, дяка йому, Сергій Притула, і інші чудові люди істотно допомогли бійцям підрозділу зі спорядженням. Ба більше того: хоча необхідний мінімум сучасного спорядження ми вже й зібрали, та інструктори проекту “Школа військових водолазів” продовжують активно співпрацювати з бійцями Центру та регулярно проводять для них фахові тренування. Це ж чудово, коли унікальні фахівці не лише обмінюються досвідом, а й працюють заради спільної мети – оборони нашої країни.
vodolaz3
Деталі навчань та усі цікаві подробиці ми розповімо вам за кілька днів. Зараз же, користуючись нагодою, нагадаємо сумне очевидне – черга допомогти дійшла і до бійців спеціального водолазного загону, який займається порятунком на воді. Так, формально їхня основна спеціалізація – порятунок пілотів, що зазнали лиха над водою. Та реалії такі, що значно частіше їм доводиться рятувати життя взагалі всіх, хто несподівано опинився у відкритому морі та вже намірився піти на дно.

vodolaz4

Ми щиро вважаємо, що люди, які вірно служать справі та рятують життя інших людей, мусять мати безвідмовну підтримку від будь-кого, хто здатен її надати. Та ситуація складається таким чином, що мають вони базове хіба що дрантя, а от про нормальне спорядження, щоб працювати за мінімальних зручностей та безпечно для самих себе, можуть тільки мріяти.

vodolaz5

Не будемо кивати на державу та служби забезпечення, тут все дуже погано.  Це той випадок, коли пожертви небайдужих у прямому сенсі рятуватимуть людські життя. Збір коштів на водолазне спорядження проводиться на краудфандинговій платформі People`s Project, де прозоро та в режимі реального часу відображаються надходження і витрати.

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа