Молодіжний Націоналістичний Конгрес: Ідея – кадри – боротьба

10 лютого відбулася Звітна конференція Молодіжного Націоналістичного Конгресу та відзначення 23 річниці заснування організації, яка розпочалася церемоніалом вшанування загиблих в боротьбі за Україну, зокрема традиційним ритуалом біля пам’ятної дошки на честь «хрещеного батька» МНК Івана Гавдиди «Лісового» та біля могили Назара Матлака «Штахети».

Ми, члени Молодіжного Націоналістичного Конгресу, завжди спиралися на ідеї ОУН та працювали на результати нашої роботи.

З початком повномасштабної війни волонтерський напрямок МНК перегорнув нову сторінку своєї діяльності. Впродовж останніх двох років волонтери МНК досягли вражаючого успіху: залучили понад 14 мільйонів гривень та закрили кожен із запитів військових МНКівців.

Близько сотні членів МНК захищають українську соборність в різних структурних підрозділах Сил Оборони України: артилеристи, піхотинці, сапери, розвідники, медики, які з початку повномасштабного вторгнення працювали на Харківському, Херсонському, Запорізькому, Донецькому та Луганському напрямках.

Серед найболючіших втрат від початку війни: Роман Атаманюк, Віталій Бенчак, Василь-Яків Капустинський, Назар Матлак, Тарас Давидюк.

Попри війну та виклики ми продовжуємо втілювати нашу місію – ми провели таборовий сезон. Нам вдалося провести 7 таборів та вишколити понад 200 учасників.

Наша місія: формування генерації освічених, успішних українців, які розбудовують державу на ідеях українського націоналізму – це не просто слова.

«Життя підготувало нам екзамен з усіх дисциплін і справ, якими МНК займався до повномасштабного вторгнення. З нашої ідеології, вишколів, історії, стійкості.

Я можу з впевненістю сказати – МНК склав іспит. І уже показує гідні результати своєї діяльності.

Кожен з нас сьогодні творить новітню історію, а не стоїть осторонь», – стверджує Сергій Репік, Голова Молодіжного Конгресу.

Віримо і Діємо!

Інформцентр МНК

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа