Молодь вишколюється

1693219568020

Цьогоріч втретє відбувся ідеологічний вишкільний табір Спілки Української Молоді в Україні «Маніфест-2023».

Табір проходить у Чорному лісі на оселі Грабівка і є своєрідним випробуванням без світла, зв’язку та комфортних умов. Саме в такому місці дуже легко пізнавати українську ідеологію, історію, вивчати творчу спадщину та навчатись новому.

1693219568016

Понад 50 СУМівців та СУМівок зі Львова, Тернополя, Дніпра, Стрия та Калуша тиждень часу опрацьовували твори Івана Мазепи, Степана Бандери, Ярослава Стецька, Дмитра Донцова, Ліни Костенко, Тараса Шевченка, Івана Франка.

Не оминули увагою й теми Законів Дружинників СУМ, Старшого та Молодшого юнацтва, історію СУМ та Символ віри.

1693219568010

«Праці ідеологів українського націоналізму сьогодні набувають нового звучання, нових сенсів і нової актуальності. Дуже важливо, щоб патріотична молодь знала і розуміла основні засади націоналістичної ідеї, вивчала історію визвольних змагань, зокрема ОУН, УПА, СУМу. Для цього і проводимо такі заходи», – розказує Святослав Липовецький.

Таборовики здійснили пішу мандрівку з наметами до Старого Угринова, батьківщини Степана Бандери, здолавши відстань у 30 кілометрів, а юнаки мали окремий марш-кидок до місця загибелі повстанського командира «Різуна».

Леся Голик

Поділитись
Коментарі

Читайте також

Мультимедіа